FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  2 : 3  TJ KRÁSNÁ LÍPA  (2:1)
 V sobotu 9.9.2017 od 17:00 hod. odehrálo naše mužstvo domácí mistrovské utkání s TJ Krásná Lípa. Zápas se hrál za oblačného počasí na travnaté ploše.

Naše sestava: Krišanda J., Boháč O., Hyl M., Fiala O., Nídr D., Adamec M., Novák T., Štarman J., Vejražka J., Trlica P., Johan O.

Náhradníci: Šindelář M., Kohout J., Hýl F., Frič D., Krišanda M., Kunta P., Víšek P.

Rozhodčí: Šťastný Z., Beneš K., Michek P.

Úvod utkání nám vyšel výborně. Ve 12. minutě po faulu na Oldu Johana v pokutovém území nařídil rozhodčí Šťastný pokutový kop. Ten s přehledem proměnil Petr Trlica. 1:0. Bohužel jsme brzo inkasovali vyrovnávací branku. V 16. minutě srovnal hostující Smejkal. 1:1. Do poločasu jsme však strhli vedení na svou stranu, když ve 42. minutě krásnou střelou upravil Petr Trlica poločasové skóre na 2:1.
   Po přestávce jsme už tolik aktivní nebyli a soupeř získával územní převahu. V 57. minutě vyrovnával hostující Cempírek na 2:2. Bohužel po chybě v obraně nás o slibný výsledek a první body připravil hostující Smejkal, který vstřelil vítěznou branků hostí. 2:3.
St 1. listopad 2017, 15:19:27 CET