SK Šluknov "B"  9 : 2  FK Český lev Těchlovice (4:2)
V neděli 29.4.2018 jsme zajížděli do Lipové u Šluknova k mistrovskému utkání s SK Šluknov "B". Zápas se hrál za slunečného počasí na travnaté ploše.

Sestava domácích: Uchytil T., Koukol M., Kulhavý J., Šeliga L., Suk P., Herejk K., Fišer V., Kirchner Z., Vyšohlíd J., Richter A., Pham The Chuyen,

Náhradníci: Svoboda T., Svoboda P., Brda D., Král D., Palla L.

Sestava hostí: Frič D., Kohout J., Hyl M., Šindelář M., Leskota A., Adamec M., Hýl F., Durna D., Krišanda J., Kunta P., Trlica P.,

Náhradníci: Homola O., Hýl J.

Rozhodčí: Dvořák M., Kalvach J., Skabrouth V.

Toto utkání bylo pro nás velmi smolné. Na zápas jsme odjížděli s neúplnou sestavou a bez gólmana !!! Domácí mužstvo bylove všech směrech lepší a tak od úvodního hvizdu bylo jen otázkou výše skóre tohoto utkání. V 10. minutě otevřel brankostroj domácího mužstva Vyšohlíd. 1:0. Nám se podařilo ještě na tuto branku reagovat gólem z pokutového kopu, který proměnil Petr Trlica. 1:1. Do poločasu si však domácí vytvořili slibný náskok, který ve druhém poločase razantně navýšili. V naší brance se vystřídali v prvním poločase Dan Frič a druhý poločas odchytal Miloslav Šindelář. Po dvou vítězných zápasech přišla hořká porážka 9:2.
Po 2. červenec 2018, 11:44:53 CEST