FK MALŠOVICE  3 : 1  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (2:1)
 V sobotu 2.9.2017 od 17:00 hod. odehrálo naše mužstvo mistrovské utkání v Malšovicích. Zápas se hrál za oblačného počasí na travnaté ploše.

Naše sestava: Krišanda J., Nídr D., Hyl M., Gálik O., Fiala O., Klečka J., Šindelář M., Adamec M., Vejražka J., Kunta P., Trlica P.

náhradníci: Kohout J., Johan O., Hýl F., Frič D., Fiala V., Boháč O., Víšek P.

Rozhodčí: Procházka R., Havran J., Jachimstál B.

První poločas byl jasně v režiji domácího mužstva, které se již v 8. minutě ujalo vedení brankou Podloučka.1:0. Ve 26. minutě jsme dokázali vyrovnat brankou z pokutového kopu, který nařídil rozhodčí Procházka za faul v pokutovém území na Pavla Kuntu. Vyrovnával Petr Trlica. 1:1.To bylo z naší strany vše. Domácí byli lepší kombinačně. Ve 37. minutě vstřelil domácí Jirásek druhou branku domácích. 2:1. Za tohoto stavu se také odcházelo do kabin.
   Ve druhém poločase jsme se nedokázali herně prosadit. Domácí nás zatlačili do defenzivy a v 83. minutě domácí Janda zvyšoval na konečných 3:1.

St 1. listopad 2017, 15:19:11 CET