SK DOBKOVICE  5 : 0  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (0:0)
V sobotu 8.10.2016 zamířilo naše mužstvo na horkou půdu lídra tabulky a aspiranta na postup do Dobkovic. Zápas se hrál od 16:30 hod. na travnatém povrchu za deštivého počasí.

sestava domácích: Vlk L., Dyrynk T., Doubek M., Veselý P., Štol R., Šmalcl J., Doksanský P., Příhonský D., Štol M., Lohniský M., Martin O.

náhradníci: Dyrynk J., Kořínek J., Řeháček J.

sestava hostí: Víšek P., Nídr D., Hyl M., Gálik O., Lánský M., Štarman J., Klečka J., Boháč O., Fiala O., Kunta P., Trlica P.

náhradníci: Novák T., Krebs J., Hýl F., Fiala V., Kohout J., Frič D., Krišanda M.

rozhodčí: Procházka R., Havran J., Hartig L.

Od úvodního hvizdu byla vidět převaha domácího mužstva. Od brankové pohromy nás zachrália dvakrát tyč, břevno a výborné zákroky Petra Víška. Bohužel jsme od 36. minuty hráli v deseti bez vyloučeného Pepy Klečky, který musel předčasně do kabin za faul na domácího hráče. Poločas 0:0.
Druhý poločas už byla převaha domácích korunována góly.  V 50. minutě otevřel skóre Michal Štol, který přidal v 69. minutě i svou druhou branku. V 56. minutě zvyšoval Daniel Příhonský na 2:0. V závěru ještě Radek Štol a Jakub Šmalcl přidali dvě branky a zápas skončil jednoznačným vítězstvím domácích 5:0.
Po 31. říjen 2016, 12:41:21 CET