FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  3 : 4  TJ TATRAN RYBNIŠTĚ  (3:1)
V sobotu 1.10.2016 od 16:00 hod. odehrálo naše mužstvo na domácím trávníku další mistrovské utkání okresního přeboru Děčín. Zápas se hrál za oblačného počasí na travnaté ploše.

sestava domácích: Mareš P., Nídr D., Hyl M., Gálik O., Jindra L., Novák T., Klečka J., Boháč O., Fiala O., Kunta P., Trlica P. ml.

náhradníci: Hýl F., Frič D., Kohout J., Krebs J., Homola O., Lánský M., Durna D.

sestava hostí: Švihořík A., Damnitz J., Chládek P., Dinžík L., Fiala M., Kubín B., Novák L., Růžička P., Škvor M., Devátý T., Krištof F.

náhradníci: Cakl Z., Kremina J., Slezák R., Panoška T., Baláž J.

rozhodčí: Kadora O., Forro S., Kalvach J a delegát Kropáč F.

Od počátku utkání se hrál vyrovnaný zápas. V úvodu jsme měli za faul v pokutovém území možnost zahrávat pokutový kop, ale Pavel Kunta netrefil hostující bránu. Ve 28. minutě po chybě gólmana šli hosté zásluhou Lukáše Nováka do vedení 0:1. O dvě minuty později krásným lobem vyrovnal Pavel Kunta na 1:1. Slabou chvilku si náš gólman Petr Mareš vybral v závěru první půle. Ve 42. minutě mu prošel míš mezi rukama a hosté vedli 1:2. O tři minuty později po VPK a teči naší obrany vedli hosté už 1:3.
Úvod druhého poločasu nás zastihl v dobré formě a tak ve 47. minutě snižoval Tomáš Novák na 2:3. Ve 49. minutě už vyrovnával na 3:3 opět Tomáš Novák. Z mnoha šancí, které jsme měli se žádná nepodařila proměnit v branku a tak přišel trest. V 68. minutě po VPK a střelou k levé tyči naší branky, kterou v druhém poločase hájil Michal Lánský, se trefil Tomáš Devátý a stanovil tak skóre utkání. 3:4.
Po 31. říjen 2016, 12:41:08 CET