FK MALŠOVICE  4 : 2  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (2:1)
V sobotu 24.9.2016 od 16:30 hod. odehrálo naše mužstvo další mistrovské utkání, tentokrát na hřišti FK Malšovice. Zápas se hrál za slunečného počasí na travnaté ploše.

sestava domácích: Kolinger P., Jirásek A., Zápotocký V., Hvozdovič P., Gacík J., Schmidt O., Klínský T., Bachura M., Kuncl V., Hora P., Podloučka J.

náhradníci: Spišák L., Kubeš J., Kutzler J., Schmidt V., Radosta O., Zach T.

sestava hostí: Víšek P., Nídr D., Hyl M.,Gálik O., Štarman J., Kunta P., Klečka J., Boháč O., Fiala O., Homola O., trlica P. ml.,

náhradníci: Novák T., Krišanda M., Krišanda J., Durna D., Hýl F., Fryč D., Kohout J. ml.

rozhodčí: Štastný Z. Beneš K. a Kouba P.

Úvod utkání jsme zvládli skvěle. V první minutě domácí mužstvo zazmatkovalo v obraně a poskytlo nám první rohový kop. Na ten si krásně naběhl David Nídr a střelou k levé tyči nedal domácímu brankáři šanci. 0:1. Poté domácí začali přebírat aktivitu a několikrát nás zatlačili do defenzivy. Ve 31. minutě po pěkné přihrávce před naší branku srovnal na 1:1 Ondřej Schmidt, který nedal Petru Víškovi šanci zasáhnout. Ve 38. minutě přišel sporný moment a to když domácí Petr Hora přebíral přihrávku v ofsajdové pozici, kterou AR Petr Kouba neodmával a naše mužstvo prohrávalo 2:1.
   Úvod druhého poločasu nás nezastihl plně soustředěné a tak po chybě obrany a faulu v pokutovém území zvyšoval z PK domácí Antonín Jirásek na 3:1. Zmatky v naší obranné fázi se kupily a tak v 56. minutě zvyšoval střelou z dálky Martin Bachura na 4:1. Naše hra se postupně zlepšovala a posledních dvacet minut utkání už bylo vyrovnané s ojedinělými šancemi našeho mužstva. V 80. minutě pak snížil stav utkání Jirka Štarman na konečných 4:2.
Po 31. říjen 2016, 12:40:54 CET