SK MARKVARTICE  1 : 0  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (1:0)
V sobotu 17.9.2016 od 16:30 hod. odehrálo naše mužstvo další mistrovské utkání, tentokrát na hřišti SK Markvartice. Zápas se hrál za deštivého počasí na travnaté ploše.

sestava domácích: Gregor V., Starosta K., Polan V. Göttlich T., Svoboda T., Gaher J., Vlach A., Hagara D., Šlechta K., Raba P., Zeman L.

náhradníci: Bárta M., Křovina Z., Chovanec P., Tezner M., Göttlich E.,

sestava hostí: Víšek P., Nídr D., Hyl M., Gálik O., Homola O., Kunta P., Klečka J., Boháč O., Erneker Z., Fiala O., Trlica P. ml.

náhradníci: Lánský M., Kohout J., Krebs J., Hýl F., Krišanda M., Fiala V., Frič D.

rozhodčí: Budský V., Posko J. a Hartig L.

Do zápasu jsme vstoupili aktivněji a zatlačili jsme domácí celek do defenzivy. Bohužel se nám však nepodařilo gólově ohrozit domácího brankáře Gregora. Ve 30. minutě nešťastně zahrál rukou v našem pokutovém území Ondra Gálik a nařízený pokutový kop proměnil domácí Gaher.1:0. Do poločasu jsme měli více ze hry, ale žádnou gólovou příležitost jsme si nevytvořili.
Druhý poločas jsme byli opět aktivnější. Domácí se však dostali po našich ojedinělých chybách do dvou brankových příležitostí, které pramenili z naší snahy o vyrovnání. V obou případech nás podržel Petr Víšek. V závěru utkání jsme domácí uzavřeli na jejich polovině, ale z velkého tlaku se nám nepodařilo vstřelit kýženou vyrovnávací branku. Konec utkání 1:0.
Porážka mrzí o to více, že předvedený výkon našeho mužstva byl velmi dobrý a bylo vidět, že se noví mladí hráči brzy zapracovali do setavy. Příští zápas odehrajeme opět na hřišti soupeře a to v Malšovicích.
Po 31. říjen 2016, 12:40:40 CET