TJ DOLNÍ HABARTICE  1 : 2  FK ČESKÝ LEC TĚCHLOVICE  (1:2)
V sobotu 10.6.2017 od 17:00 hod. odehrálo naše mužstvo mistrovské utkání v Dolních Habarticích. Zápas se hrál za slunečného počasí na travnatém povrchu.

sestava domácích: Pudil M., Špaček P., Mysliveček V., Vencl M., Feinkes M., Horvát P., Nergl L., Finkes M., Pospíšil L., Fous V., Horvát K.

náhradníci: Bambas T., Lekner J., Horvát E.

sestava hostí: Víšek P., Nídr D., Hyl M., Boháč O., Fiala O., Kohout J., Novák T., Vejražka J., Frič D., Jindra L., Krišanda J.

náhradníci: Fiala V., Kunta P.

rozhodčí : Poppr Z., Folk M., Mengr J.

Zápas začal velkou šancí domácího mužstva, kdy se domácí útočník sám řítil na brankáře Víška, ale Petr Víšek šanci zlikvidoval. Naše chvíle přišla ve 26. minutě po zahraném RK se k hlavičce dostal Tomáš Novák, ale jeho pokus domácí gólman Pudil vyrazil  na hlavu Davida Nídra, který se štěstím otevřel skóre utkání. 0:1. Po třech minutách ve 29. minutě po autovém vhazování Davida Nídra se hlavou krásně trefil Tomáš Novák. 0:2. Bohužel dvoubrankové vedení vydrželo pouze dvě minuty. Ve 31. minutě snižoval Vencl. 1:2. Poločas 1:2.
Ve druhém poločase už měli ze hry více domácí. Vstřelili sice dvě branky, ale pro ofsajd nebyla ani jedna uznána. V závěru pak nastřelili tyč naší brány, ale těsné vítezství si náše mužstvo pohlídalo.1:2. Toto vítězství nás posunulo v konečném pořadí soutěže na šesté místo !!!
St 26. červenec 2017, 12:03:43 CEST