FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  2 : 0  SPARTAK MIKULÁŠOVICE  (2:0)
V pondělí 8.5.2017 od 17:00 hod. předehrávalo naše mužstvo 21. kolo okresního přeboru Děčín, které se bude hrát 3.6.2017. Na domácím trávníku jsme přivítali Spartak Mikulášovice. Zápas se hrál za chladného počasí na travnatém povrchu.

Sestava domácích: Víšek P., Nídr D., Trlica L., Boháč O., Gálik O., Fiala O., Novák T., Klečka J., Erneker Z., Kunta P., Hýl F.

náhradníci: Fiala V., Frič D., Krišanda J.

Sestava hostů: Müller P., Král M., Neruda J., Dvořáček J., Soukup J., Miller P., Kunc V., Linhart O., Opočenský P., Stejskal M., Opočenský J.

Náhradníci: ---

Rozhodčí: Šefčík M., Jachimstál B., Hrubý P.

Utkání jsme zahájili aktivně  a ve 4. minutě po faulu v pokutovém území na Pavla Kuntu zahrával Tomáš Novák pokutový kop a otevřel skóre utkání 1:0. Dále se hrál oboustranně útočný fotbal. Ve 24. minutě se v pokutovém území hostí nejlépe zorientoval  Luboš Trlica a dorazil míč do hostující brány. 2:0. Tímto výsledkem skončil první poločas.
Ve druhém poločase měli hosté příležitost vstřelit branku, ale střelu z hranice pokutového území brankář Víšek vyrazil na rohový kop. V závěru utkání měli brankovou příležitost Filip Hýl jehož střelu vyrazil nohou brankář Müller a v poslední minutě Daniel Frič nastřelil břevno. Konec utkání 2:0.
St 26. červenec 2017, 12:06:18 CEST