FK DOLNÍ POUSTEVNA  5 : 1  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (5:0)
V sobotu 27.5.2017 od 14:00 hod. odehrálo naše mužstvo mistrovské utkání v Dolní Poustevně. Zápas se hrál za horkého slunečného počasí na travnaté ploše.

sestava domácích: Moravec B., Příhoda T., Tomek Z., Koleňák P., Soukup V., Galbavý D., Šafránek Š., Svačina J., Hájek V., Mitternacht R., Slanina J.

náhradníci: Hrdlička D., Pavlovič M., Šolín J., Pechovský D., Suk L., Pečený L., Soukup V.

sestava hostí: Víšek P., Nídr D., Kunta P., Gálik O., Trlica P., Boháč O., Klečka J., Trlica P. ml., Fiala O., Adamec M., Krišanda J.

náhradníci: Johan O., Hýl F., Kohout J.,

rozhodčí: Pöschko J., Skabrouth V., Učeň R.. (N)

Utkání jsme začali velice nešťastně. Ve druhé minutě prošel domácí Slanina přes polovinu hřiště a vstřelil úvodní branku utkání. 1:0. Ani druhá branka na sebe nenechala dlouho čekat a v 10. minutě Galbavý zvyšoval na 2:0. V 15. minutě to bylo už 3:0 po krásné akci Slaniny a nekompromisní střele do levého horního růžku naší brány. Ve 28. minutě přidali domácí čtvrtou branku, kterou zajistil opět výborně hrající Slanina. 4:0. Ve 38. minutě dovršil poločasový účet Galbavý a zvýšil na 5:0.
Druhý poločas byl z naší stránky už mnohem lepší. Ve 46. minutě zahrál domácí obránce v pokutovém území rukou a Petr Trlica ml. zahrával PK. Umístěnou střelou k pravé tyči snížil na 5:1. Nadále jsme si vypracovávaly dobré šance na vstřelení druhé branky, ale nedařila se koncovka. Utkání skončilo zaslouženou výhrou domácích 5:1.
St 26. červenec 2017, 12:02:39 CEST