FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  3 : 2  SK ŠLUKNOV "B"  (2:1)
V sobotu 10.9.2016 odehrálo naše mužstvo první domací mistrovské utkání v sezoně 2016/2017. Za horkého počasí jsme hostili SK Plaston Šluknov "B".

sestava domácích: Krišanda J., Nídr D., Hyl M., Gálik O., Adamec M., Novák T., Klečka J., Boháč O., Kunta P., Fiala O., Trlica P.

náhradníci: Leskota A., Krebs J., Homola O., Lánský M., Frič D., Hýl F. a Kohout J.

sestava hostí: Jirchář J., Rybář I., Kulhavý J., Seliga L., Koukol M., Meistner J., Jarábek M., Jílek E., Vyšohlíd J., Mendel L., Svoboda P.

náhradníci: Mráz F., Sembera L.

rozhodčí: Havran J., Hartig L. a Pilecký M.

Utkání jsme začali aktivněji a již v 9. minutě dostal krásnou přihrávku za obranu Ondra Boháč, který podél padajícího gólmana hostí vstřelil první branku utkání.1:0. Hosté brzy vyrovnali Svobodou po rohovém kopu. 1:1. Do poločasu ještě přidal naši druhou branku Martin Adamec, který přesně umístil vyraženou střelu gólmanem Jirchářem.2:1.
Ve druhém poločase jsme měli další brankové příležitosti, ale soupeř v 72. minutě Jarábkem vyrovnal. 2:2. V 77. minutě Tomáš Novák krásnou hlavičkou stanovil výsledek utkání 3:2.
Po 31. říjen 2016, 12:40:23 CET