FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  0 : 8  SK BŘEZINY  (0:5)
V sobotu 20.5.2017 od 17:00 hod. odehrálo naše mužstvo další mistrovské utkání na domácím trávníku. Tentokrák jsme hostili druhé mužstvo na ší soutěže SK Březiny. Zápas se hrál za polojasného počasí na travnaté ploše.

sestava domácích: Krišanda J., Kohout J., Leskota A., Boháč O., Gálik O., Fiala O., Fiala V., Hýl F., Kunta P., Hyl M., Johan O.

náhradníci: -

sestava hostí: Mráz V., Horčička V., Šohaj P., Onik M., Ferko Z., Šindelář D., Líbal P., Kalaš I., Šimek J., Gina M., Bezchleba O.

náhradníci: Rajman M., Hloušek J., Endlicher V., Beneš B., Pilík D., Wirkner M., Cestr O.

rozhodčí: Sejkora P., Procházka R., Jachimstál B.

Od úvodních minut nás hosté zatlačili na naši polovinu a bylo jen otázkou času, kdy padne první branka. V úvodu se ještě zranil Mirek Hyl a tak jsme zápas odehráli v deseti hráčích. Síly na hřišti se vyrovnaly v 16. minutě, kdy byl vyloučen hostující Kalaš. Poločas utkání 0:5.
Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil a hosté nadále nebezpečně odstřelovali naší branku. Utkání tak skončilo vysokou výhrou Březin. 0:8.

St 26. červenec 2017, 12:06:00 CEST