JIŘETÍN P:/J:  5 : 1  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (2:1)
V sobotu 13.5.2017 od 17:00 hod. odehrálo naše mužstvo mistrovské utkání v Jiřetíně p./J. Zápas se hrál za oblačného počasí na travnaté ploše.

Sestava domácích: Erlebach P., Šolín J., Prokop F., Kessler M., Materna D., Šimek J., Zelinger L., Winzig J., Bláha A., Zadina J., Pácha R.

náhradníci: Bužík R., Špička M.

Sestava hostí: Víšek P., Nídr D., Jindra L., Boháč O., Gálik O., Hýl F., Novák T., Adamec M., Leskota A., Kunta P., Kohout J.

náhradníci: Krišanda J., Frič D.

Rozhodčí: Kadora O., Kalvach J., Jachimstál B.

Zápas jsme nezačali vůbec dobře. Hned z prvního útoku po přízemní přihrávce před naší bránu otevřel ve 2. minutě skóre domácí Šimek 1:0. Po té se hra vyrovnala a v 9. minutě zahrával Tomáš novák z úctyhodné vzdálenosti PVK, který prošel až za záda domácího gólmana Erlebacha. 1:1. Následovala spousta šancí domácího mužstva, které zůstaly bez gólového efektu. Ve 29. minutě se přece jen domácí dočkali a vstřelili druhou branku. 2:0. Do poločasu již žádná branka nepadla.
   Druhý poločas jsme začali velkou šancí Pavla Kunty, kterého vybídl k samostatnému úniku Honza Krišanda, bohužel domácí gólman šanci zneškodnil. Po rychle rozrhraném NVK domácích a důrazu před naší brankou vstřelil domácí Pácha v 52. minutě třetí branku. 3:1. V této části  utkání nás již domácí jasně přehrávali, ale bez gólového efektu, buď netrefili bránu nebo je vychytal Petr Víšek. Pět minut před koncem utkání v 85. a 88. minutě vstřelili Špička  a Prokop poslední branky utkání. Konečný stav 5:1.
St 26. červenec 2017, 12:02:59 CEST