FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  0 : 7  SK DOBKOVICE  (0:2)
V sobotu 6.5.2017 od 17:00 hod. odehrálo naše mužstvo na domácím trávníku mistrovské utkání s SK Dobkovice. Zápas se hrál na travnatém povrchu za oblačného počasí.

Sestava domácích: Krišanda J., Nídr D., Hyl M., Gálik O., Krebs J., Fiala O., Novák T., Boháč O., Hýl F., Kunta P., Trlica P.

náhradníci: Klečka J., Fiala V., Frič D., Trlica L.

Sestava hostů: Vlk L., Veselý P., Šmalcl J., Doksanský P., Kutzler D., Příhonský D., Štol M., Štol R., Dyrynk T., Línek O., Doubek M.

náhradníci: Tomášek M., Řeháček J., Vacek R.

Rozhodčí: Hýbl J., Beneš K., Michek P.

Úvod utkání jsme nezačali vůbec špatně. Dlouhé centry před bránu Dobkovic, ale bez gólového úspěchu. Bohužel byl ve 25. minutě vyloučen Petr Trlica ml. a s tak silným soupeřem jako jsou Dobkovice se o jednoho hráče méně nedá hrát dlouho vyrovnané utkání. Ve 23. minutě otevřel zápasový účet Radek Štol a hosté se ujali vedení 0:1. Ve 33. minutě zvyšoval Pavel Doksanský na 0:2 a tak skončil i první poločas.
Druhý poločas jsme sledovali dobkovickou smršť. V 50. minutě Radim Vacek zvyšoval na 0:3. O tři minuty později Jan Řeháček na 0:4 a o minutu později Jakub Šmalcl na 0:5. V 67. minutě přidal šestou branku hostí Tomáš Dyrynk a na konečných 0:7 upravil skóre Michal Doubek.
St 26. červenec 2017, 12:02:16 CEST