TJ TATRAN RYBNIŠTĚ  0 : 1  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE (0:1)
V sobotu 29.4.2017 od 17:00 hod. odehrálo naše mužstvo další mistrovské utkání, tentokrát na hřišti Tatranu Rybniště. Zápas se hrál za chladného počasí na travnatém povrchu.

Sestava domácích: Švihořík A., Ledvinka L., Chládek P., Dinžík L., Fiala M., Kubín B., Kremina J., Růžička P., Škvor M., Devátý T., Krištof F.,

náhradníci: Bartoš J., Němeček J.

sestava hostí: Víšek P., Nídr D., Hyl M., Gálik O., Krebs J., Fiala O., Novák T., Hýl F., Jindra L.,Kunta P., Trlica P. ml.

náhradníci: Frič D., Kohout J., Trlica P. st., Fiala V., Boháč O., Krišanda J.

rozhodčí: Havran J., Šefčík M., Hrubý P.

Utkání bylo vyrovnané, ale s naší memnší převahou. Domácí se však jako první dostali k nebezpečné gólové střele, kterou ovšem Petr Víšek zlikvidoval. Ve 24. minutě po odkopu Mirka Hyla se k míči dostal Tomáš Novák a tvrdou střelou vstřelil jedinou branku utkání. 0:1. Za zmíňku ještě stojí nastřelené břevno přímo z rokového kopu v podání Petra Trlici ml. Poločas 0:1.
Druhý poločas se  domácí častěji prosazovali k zakončení, ale vyloženě gólovou příležitost si nevytvořili. Na těžkém terénu jsme zaslouženě vyhráli a po prvním vítězném utkání na soupeřově hřišti si  odvážíme pro nás cenné tři body.
Čt 1. červen 2017, 12:01:05 CEST