FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  1 : 0  FK MALŠOVICE  (1:0)
V sobotu 22.4.2017 od 17:00 hod. odehrálo naše mužstvo další mistrovské utkání na domácím hřišti, tentokrát s mužstvem FK Malšovice. Zápas se hrál na travnatém povrchu za větrného počasí.

Sestava domácích: Víšek P., Nídr D., Hyl M., Gálik O., Krebs J., Fiala O., Klečka J., Novák T., Erneker Z., Kunta P., Trlica P. ml.

náhradníci: Trlica L., Jindra L., Kohout J., Boháč O., Hýl F., Frič D., Fiala V.

Sestava hostí: Spišák L., Janda J., Klínský T., Jirásek A., Schmidt V., Radosta O., Hvozdovič P., Nedělka D., Zápotocký V., Novák P.

náhradníci: Kuncl V., Bachura M., Gablík M., Kubeš J.

rozhodčí: Kadora O., Forró S., Kotík J.

Od úvodních minut se hrál oboustranně vyrovnaný zápas. V 9. minutě jsme se dostali do první šance, kterou využil Pavel Kunta a střelou k levé tyči Malšovické brány vstřelil jedinou branku utkání. 1:0. Do poločasu jsme si vytvořili ještě dvě gólové příležitosti, ale obě šance zlikvidoval výborně chytající Spišák. Hosté se v prvním poločase k vážnější šanci nedostali. Poločas 1:0.
Druhý poločas byl ze strany hostí nebezpečnější. Hned v úvodu střela z nebezpečné vzdálenosti od Víškovi brány, ale ta skončila nad. Po té měl Pavel Kunta obrovskou příležitost navýšit skóre, ale jeho sólo na branku hostí opět zlikvidoval gólman Spišák. Další příležitost měl Zdenek Erneker z VPK, ale jeho nebezpečnou střelu vyrazil hostující gólman na rohový kop. V závěru utkání nás hosté zatlačili do defenzivy, ale takticky herně zvládnutý závěr nám přinesl úspěch v podobě důležitých tří bodů. Konec utkání 1:0.
Čt 1. červen 2017, 11:59:31 CEST