SK PLASTON ŠLUKNOV "B"  2 : 0  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE (0:0)
V neděli 9.4.2017 od 16:30 hod. odehrálo naše mužstvo mistrovské utkání se Šluknovem "B". Zápas se hrál ve Šluknově na travnatém povrchu za slunečného počasí.

sestava domácích: Uchytil T., Koukol M., Kulhavý J., Šeliga L., Suk P., Blaho M., Fišer V., Jarábek M., Vyšohlíd J., Mendel L., Jílek E.

náhradníci: Čurgali L., Jiřínský Z., Zabilka D., Dmitrovič D., Rybář I.

sestava hostí: Víšek P., Nídr D., Hyl M., Štarman J., Krebs J., Fiala O., Trlica P. ml., Klečka J., Boháč O., Kunta P., Kohout J.

náhradníci: Krišanda J., Frič D., Hýl F.

rozhodčí: Michek P., Hýbl J., Jarisch D.

Na utkání jsme přijeli bez několika opor základní sestavy, přesto jsme se šluknovskou rezervou odehráli vyrovnaný první poločas. V něm měli domácí dvě velké šance ke skórování, ale výbornými zákroky nás podržel Petr Víšek. Bohužel se v závěru poločasu zranil Jirka Štarman a musel být vystřídán. Poločas 0:0.
Druhý poločas už domácí přidali na obrátkách a v 61. minutě vstřelil Vyšohlíd po skrumáži před gólmanem Víškem
první branku utkání 1:0. V 80. minutě přidal hlavou pod břevno Víškovi brány Čurgali druhý gól a zápas skončil výhrou domácích 2:0.

St 17. květen 2017, 12:12:21 CEST