FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  1 : 1  TJ KRÁSNÁ LÍPA  (0:1)  PK 3:1
V sobotu 1.4.2017 od 16:30 hod. odstartovala jarní část Okresního přeboru Děčín. Na domácím hřišti jsme přivítali celek TJ Krásná Lípa, který nás v podzimní části porazil vysoko 6:1. Zápas se hrál na travnatém povrchu za slunečného počasí.

sestava domácích: Víšek P., Nídr D., Hyl M., Gálik O., Krebs J., Štarman J., Novák T., Boháč O., Fiala O., Kunta P., Trlica P. ml.

náhradníci: Klečka J., Trlica L., Kohout J., Fiala V., Hýl F., Frič D. a Krišanda J.

sestava hostí: Drahoňovský J., Sekyra D., Cempírek D., Pešír M., Stibor R., Smejkal M., Holubek D., Roubíček J., Holubek F., Pešír M., Matějka F.

náhradníci: Bár P., Novák M., Pallag L., Herák J., Hroník T. a Dvořák M.

rozhodčí: Procházka R., Jachimstál B. a Šefčík M.

První jarní kolo bylo pro naše mužstvo důležité. Na domácím trávníku jsme přivítali celek, kterému se na podzim také moc nedařilo a byl před námi v tabulce na rozdíl tří bodů. Utká bylo od úvodního hvizdu vyrovnané, bez vyložených šancí na obou stranách. Až do 37. minuty, kdy po rohovém kopu hostí a nejistého zákroku Petra Víška, který vyrazil míč hostujícímu Smejkalovi na nohu a ten tuto příležitost využil na vstřelení první branky utkání. 0:1. Do poločasu se obraz hry a tudíž i skóre nezměnilo.
   Do druhé půle jsme vstoupili s odhodláním zvrátit nepříznivý stav, a to se v 50. minutě podařilo. Po krásném centru Josefa Klečky se hlavou trefil k pravé tyči Tomáš Novák a vyrovnal tak na 1:1. Do konce utkání se již skóre nezměnilo a tak se o bonusovém bodu rozhodovalo v PK. Jelikož Petr Víšek dva pokutové kopy hostí chytil a poslední pokus skončil na břevně vyhráli jsme tento rozstřel 3:1 a připsali si z tohoto utkání pro nás velmi cenné dva body .
St 17. květen 2017, 12:12:05 CEST