FK MIKULÁŠOVICE  3 : 3  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (1:2)  PK 4:1
V sobotu 5.11.2016 od 14:00 hod. odehrálo naše mužstvo mistrovské utkání na hřišti Mikulášovic. Zápas se hrál za schladného počasí na travnatém hřišti.

sestava domácích: Müller P., Kočka A., Kestner T., Soukup M., Konfršt F., Neruda J., Křehký F., Král M., Novák L., Soukup J.

náhradníci: Kolda J., Opočenský P., Stejskal M., Nehněvajsa J.

sestava hostí: Víšek P., Nídr D., Hyl M., Gálik O., Krebs J., Fiala O., Vejražka J., Jindra L., Homola O., Klečka J., Trlica p. ml.

náhradníci: Frič D., Hýl F., Krišanda J.

rozhodčí: Oborník J., Pöschko J. a Šimeček L.

Zápas jsme začali velkým tlakem a tak se již ve 12. minutě po pěkném centru z pravé strany prosadil střelou pod břevno Jirka Vejražka 0:1. O dvě minuty později jsme vedli už 0:2 a to když se přízemní střelou k levé tyči domácí brány trefil Petr Trlica. Bohužel po zbytečném faulu před naším pokutovým územím měli domácí možnost rozehrát VPK. Domácí Lukáš Novák trefil přesně levou horní polovinu naší branky a snížil v 15. minutě na 1:2. Do poločasu si jak domácí tak my vytvořili gólové šance, ale branka už nepadla. Poločas 1:2.
   Po přestávce byli aktivnější domácí, ale za stavu 1:2 nám byla upřena jasná penalta po faulu na Jirku Vejražku. V 52. minutě se domácí dočkali vyrovnání, když se v našem pokutovém území nejlépe zorientoval domácí Lukáš Novák a pod padajícího Petra Víška prostrčil míč do naší brány. 2:2. V 63. minutě jsme šli opět do vedení střelou Jirky Vejražky. 2:3. Bohužel jsme se z vedení dlouho neradovali. V 66. minutě vyrovnával domácí Jan Soukup na konečných 3:3.
Na pokutové kopy jsme prohráli 4:1 a tak bonusový bod zůstal v Mikulášovicích.
St 21. prosinec 2016, 14:27:22 CET