TJ KRÁSNÁ LÍPA  6 : 1  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (3:1)
V sobotu 3.9.2016 zamířilo naše mužstvo k prvnímu mistrovskému utkání soutěžního ročníku 2016/2017 do Krásné Lípy. Od 17:00 hod. se utkalo na dobře připraveném trávníku s mužstvem Krásné lípy.

sestava domácích: Török J., Sekyra D., Cempírek D., Huňara N., Bár P., Smejkal M., Holubek F., Roubíček J., Pešír M., Alfery F., Matějka F.

náhradníci: Koutník P., Litoš J., Herák J.

sestava hostí: Víšek P., Krebs J., Hyl M., Nídr D., Trlica P. ml., Štarman J., Boháč O., Klečka J., Fiala O., Kunta P., Adamec M.

náhradníci: Leskota A., Homola O., Hýl F., Krišanda M., Frič D., Krišanda J., Fiala V., Kohout J.

Rozhodčí: Havran J., Šefčík M. a Jachimstál B.

Během letní přestávky jsme podstatně omladili a obměnili  hráčský kádr a tak bylo vidět na utkání, že ještě chybí zkušenost.
  Bohužel jsme brzy po zahájení zápasu inkasovali a to v 5. minutě Filip Matějka, který skóroval už do prázdné brány. 1:0. Hrálo se ve vysokém tempu, ale bohužel jsme dost často chybovali v obraně. V 17. minutě zvyšoval na 2:0 Filip Alfery, který se trefil přízemní střelou k levé tyči. Ve 28. minutě po VPK Petra Trlici se krásně trefil hlavou Ondra Fiala a snížil na 2:1. Chyby v obranné fázi nás stáli třetí branku a tak ve 30. minutě zvyšoval Milan Pešír na 3:1.
  Úvod druhého poločasu byl už mnohem vyrovnanější. Dostali jsme se i k několika gólovým příležitostem. Za zmíňku stojí obrovská šance Pavla Kunty, který šel po krásné přihrávce sám na domácího gólmana Jana Töröka, ale šanci nevyužil. Nejslabší pětiminutovku v zápase jsme si vybrali v rozmezí 78. až 83. minuty, kdy jsme inkasovali tři branky. 78. minuta Filip Matějka 4:1, 81. minuta Dominik Cempírek 5:1 a 83. minuta Jiří Litoš 6:1.
Po 31. říjen 2016, 12:40:05 CET