FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  0 : 2 SLOVAN JIŘETÍN p./J.  (0:0)
V sobotu 5.9.2015 od 17:00 hod. odehrálo naše "A" mužstvo na domácím trávníku další mistrovské utkání. Zápas se hrál na travnatém povrchu.

sestava domácích: Víšek P., Gálik O., Majer J., Trlica P. ml., Ženíšek K., Novák T., Mužík J., Mužík P., Pták M., Kunta P., Veselý B.

náhradníci: Fryc L., Hýl F., Světelský A., Šlaj P.

sestava hostí: Břeň D., Hanykýř R., Prokop F., Kessler M., Materna D., Zelinger L., Winzig J., Bláha A., Chladek O., Škaloud L., Fiala M.

náhradníci: Kremina J., Galata J., Bužík F.

rozhodčí: Budský V., Majstršín M., Hrubý P.

Začátek utkání se posunul na 17:50 hod. z důvodu pozdního příjezdu rozhodčích. Úvod utkání nás soupeř z Jiřetína zatlačil na naší polovinu a nebezpečně ostřeloval naši branku. Po deseti minutách se hra vyrovnala a také my jsme si vytvořili gólové šance. Za zmínku stojí nebezpečná hlavička Tomáše Nováka, který ovšem mířil přesně do míst, kde stál hostující gólman Břeň. Postupně jsme si vytvořili i územní převahu s několika dobrými šancemi, ale žádná střela nemířila přesně Ve 30. minutě, po sporném ofsajdu, kdy byla zastavena naše slibná akce, byl vyloučen Aleš Světelský (hráč na střídačce), který se nechal unést hrou a nesportovně vyčinil AR 1 Majstršínovi.. Poločas 0:0.
Ve druhém poločase jsme bohužel zaspali úvod a tak ve 47. minutě po VPK ještě nebezpečnou hlavičku vyrazil gólman Víšek, ale na následnou dorážku Materny už nedosáhl. 0:1. I nadále jsme si vytvářeli dobré šance. Střela Bohouše Veselého z otočky minula hostující branku. Hlavička Tomáše Nováka olízla břevno, ale v koncovce jsme se opět nedokázali prosadit. V 76. minutě jsme inkasovali podruhé. Z VPK se po zemi trefil opět Materna. 0:2. V 80. minutě byl vyloučen po druhé žluté kartě Petr Mužík a tak jsme dohrávali v deseti. Konec utkání byl vyhrocený a dohrávalo se téměř za tmy. Konec utkání 0:2.

So 24. říjen 2015, 20:18:13 CEST