JISKRA STARÉ KŘEČANY  3 : 1  FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  (1:0)
V sobotu 29.8.2015 od 17:00 hod. odehrálo naše "A" mužstvo mistrovské utkání ve Starých Křečanech. Zápas se hrál na travnatém povrchu za slunečného počasí.

sestava domácích: Mohr, Dvořák, Calvitti, Hlinka, Kafka, Stach, Horák, Conk, Beneš, Vyskočil, Posnar

náhradníci: Moravec, Havlíček, Stelmasčuk, Meszároš, Tichý, Vaněk, Branda

sestava hostí: Víšek P., Nídr D., Majer J., Gálik O., Trlica P. ml., Pták M., Novák T., Mužík J., Erneker Z., Trlica L., Kunta P.

náhradníci: Forró S., Veselý B., Fryc L.

Rozhodčí: Procházka R., Pilecký M a Havran J.

Od úvodu utkání jsme byli aktivnější a nepustili jsme domácí před brankáře Víška. V 11. minutě vyškrábl domácí gólman přízemní střelu Pavla Kunty na rohový kop. Ve 12. minutě střelu Michala Ptáka, která už mířila do brány, zneškodnil opět domácí gólman. Ve 13. minutě  jsme po faulu na Tomáše Nováka zahrávali VPK, ale výhodu jsme nevyužili.V 15. minutě po rohovém kopu minula hlavička Tomáše Nováka těsně domácí branku. Ve 21. minutě střela Zdenka Ernekera mířila opět těsně vedle brány. Ve 26. minutě  po VPK Zdenka Ernekera hlavičkoval Luboš Trlica do náruče domácího gólmana. Ve 28. minutě se dostali domácí poprvé do blízkosti naší branky a domácí Posnar střelou do levého horního rohu naší branky otevřel skóre utkání. 1:0. Ve 30. minutě tvrdou střelu Honzy Majera zablokovala domácí obrana. Ve 35. minutě se ke své druhé střele v prvním poločasu dostali domácí, ale slabou střelu  Petr Víšek sebral ze země. Ve 36. minutě střelu Tomáše Nováka z VPK z úctyhodné vzdálenosti domácí gólman nadvakrát kryl. Ve 38. minutě prudký centr Zdenka Ernekera nenašel nikoho z našich hráčů. Ve 42. minutě po zblokované střele Davida Nídra Petr Víšek chytá třetí střelu domácích na bránu. Ve 43. minutě míří Zdenek Erneker vysoko nad domácí branku. Ve 44. minutě se domácí dostali do nebezpečné vzdálenosti před naší branku a Petr Víšek kryl dvě střely.  Poločas 1:0.
Po přestávce se obraz hry nezměnil. Naši hráči se tlčili do předu a domácí čekali na šanci k protiútoku. V 60. minutě se dočkali. Rychlý protiútok a volný domácí Meszároš, který střelou po zemi překonal brankáře Víška. 2:0 O deset minut později jsme se mohli radovat ze vstřelené branky. Po centru Zdenka Ernekera se z voleje krásně trefil Luboš Trlica. 2:1. I nadále jsme se tlačili před domácí branku, ale bez většího úspěchu. V 70. minutě střela Petra Trlici  mířila mimo domácí branku. V 72. minutě po centru Zdenka Ernekera hlavičkoval Bohouš Veselý také mimo bránu. Bohužel i potřetí se domácí dočkali, když opět z rychlého protiútoku v 76. minutě osamocený Stelmaščuk hlavou překonal brankáře Víška. 3:1. V 81. minutě Bohouš Veselý vyslal tvrdou střelu pod břevno domácí brány, ale v tu dobu již rozchytaný domácí gólman Mohr bravurně likvidoval naše pokusy. V 87. minutě ještě zahrozili slabou střelou domácí, ale Petr Víšek střelu kryl. V 89. minutě zakroutil balón krásnou střelou do brány Luboš Trlica, ale skvěle chytající Mohr opět šanci zlikvidoval. Konec utkání 3:1.
So 24. říjen 2015, 20:17:55 CEST