FK ČESKÝ LEV TĚCHLOVICE  3 :  2 SK VERNEŘICE  (1:1)
V sobotu 22.8.2015 od 17:00 hod. odehrálo naše "A" mužstvo první mistrovské utkání na domácím trávníku s nováčkem II. třídy mužstvem SK Verneřice. Utkání se hrálo na travnatém povrchu za slunečného počasí.

sestava domácích: Víšek P. , Nídr D., Novák T., Trlica P., Erneker Z., Šlaj P., Pták M., Mužík J.,Trlica L.,Štarman J., Kunta P.

náhradníci: Veselý B., Hýl F.

sestava hostí: Choura, Drlík, Rokos P., Rokos V., Zahradník, Mlejnek, Kadleček, Moc, Kopecký, Horejš

náhradníci: Baláž, Sovadina Ma., Sovadina Mi., Brázdil, Efler

rozhodčí: Kožár, Jachimstál a Kadora

Úvod utkání byl vyrovnaný. V průběhu první půle jme nastřelili břevno a tyč. Ve 37. minutě se po chybě naší obrany dostal k míči hostující  Petr Rokos, který přízemní střelou k pravé tyči překonal brankáře Víška. 0:1. Ve 45. minutě jsme zahrávali VPK za hranicí velkého vápna. Tomáš Novák, střelou přes hostující zeď vyrovnal na 1:1.
Druhý poločas bylo utkání opět vyrovnané. V 57. minutě byl v pokutovém území hostí stažen za dres  Pavel Kunta a následný pokutový kop proměnil Luboš Trlica. 2:1. V 68. minutě vyrovnal hostující Stanislav Zahradník střelou z úhlu, na kterou brankář Víšek nedosáhl. V 74. minutě po přečíslení hostující obrany se k vysokému míči  na hranici velkého vápna dostal Pavel Kunta, který "přehodil" vyběhnuvšího hostujícího brankáře a stanovil tak skóre utkání. 3:2.

So 24. říjen 2015, 20:17:32 CEST