V 9. minutě naše snažení korunoval hodně šťastnou brankou Jirka Štarman. Po nenápadném centru z pravé strany usměrnil míč do branky hostí.1:0 V 18. minutě vstřelil Zdeněk Erneker branku z přímého volného kopu. 2:0. Poločas 2:0.

V 68. minutě po hrubé chybě naší obrany hosté snížili na 2:1. Hostující Savčuk přešel přes Standu Voborského a své sólo zakončil brankou. V závěru utkání Luboš Trlica pojistil vítězství,  85 minuta utkání a po centru Jaroslava Kunty zvyšoval na 3:1. Tímto výsledkem také utkání skončilo.

V posledním kole podzimu, jsme na domácím trávníku přivítali mužstvo z MIKULÁŠOVIC. Zápas jsme vyhráli 3:0. VIDEO zachycuje naši první branku, které předcházela šance stejného hráče, Pavla Kunty, bohužel poprvé trefil pouze tyč.

Naše mužstvo v tomto, pro nás nešťastném zápase hrálo od 25. minuty proti deseti  hráčům soupeře, jelikož byl po druhé žluté kartě vyloučen hráč Grabka za faul na Pavla Kuntu. Naše mužstvo se dostávalo často do šancí, ale žádnou se nepodařilo využít. Soupeř se přesto nevzdával a i v deseti hráčích "zlobil" častými protiútoky. Zápas skončil zaslouženou remízou 1:1.
   Ve čtrnácté minutě za stavu 1:0 byl v pokutovém území sražen Luboš Trlica a nařízený pokutový kop sám proměnil.2:0. O chvílku později se na hostujícího gólmana , po krásné akci, řítili dva naši hráči, ale osamocený Zdeněk Erneker netrefil prázdnou bránu.

Ve druhém poločase v 80. minutě po správně načasovaném centru, hráče utkání, Stanislava Voborského, zvyšoval přesnou střelou na 3:0 Luboš Trlica. Hosté ještě stačili snížit na 3:1 a tímo výsledkem také utkání skončilo.

Penalta, kterou zneškodnil brankář Forro.