V sobotu 8.8.2015 se v Těchlovicích konal 3. ročník turnaje "MEMORIÁL STANISLAVA VOBORSKÉHO, ANEŽKY BEČVAŘÍKOVÉ, ANTONÍNA BÍLKA A JIŘÍHO KOHOUTA". Za extrémně horkého počasí se mezi sebou střetla mužstva Těchlovic, Boletic n/L. a Malého Března. Ze vzájemných zápasů vzešel vítěz turnaje Spartak Boletice n/L., před domácím Českým lvem Těchlovice a FK Malé Březno. Memoriálem byla uctěna památka dlouholetých členů fotbalového klubu Český lev Těchlovice. Po skončení turnaje bylo pro všechny přítomné připraveno posezení při hudbě. Celá akce  se vydařila a proto bychom v příštím roce rádi uspořádali další ročník. Poděkování patří všem, kteří dali přednost turnaji, před návštěvou koupaliště.

ČL Těchlovice - Spartak Boletice  1:1 (1:1)   PK 2:3
ČL Těchlovice - FK Malé Březno  3:1  (2:0)
Spartak Boletice - FK Malé Březno 5:3  (3:1)

1. Místo Spartak Boletice
2. Místo ČL Těchlovice
3. Míso FK Malé Březno
  V sobotu 21.6.2014 od 14:00 hod. proběhl na fotbalovém hřišti FK Český Lev 2. ročník memoriálu Stanislava Voborského.
Turnaje se zúčastnila tři mužstva domácí FK Český Lev Těchlovice, FK Malé Březno a FK Ústí nad Labem.

V prvním utkání se představilo domácí mužstvo FK Český Lev Těchlovice, které porazilo FK Malé Březno 3:1.
Ve druhém utkání nastoupil opět domácí celek FK Český Lev proti FK Ústí nad Labem a v tomto utkání prohrál 6:1.
Poslední utkání sehrál favorit turnaje FK Ústí nad Labem proti FK Malé Březno, které porazil 7:1.

TURNAJ.JPG
   V sobotu 29.6.2013 od 9:30 hod. se na fotbalovém hřišti FK Český Lev Těchlovice uskutečnil první ročník memoriálu "Stanislava Voborského".
   Turnaje se zúčastnila čtyři mužstva ve kterých Standa působil. Byla To mužstva TJ Prackovice, FK Ústí nad Labem, FK Malé Březno a FK Český Lev Těchlovice.

V prvním semifinále se utkaly celky FK Český Lev Těchlovice a FK Malé Březno. Viděli jsme zápas dvou rozdilných poločasů. V prvním jasně dominoval FK Český Lev Těchlovice a poločas vyhrál v poměru 3:1, ve druhém poločase byl lepší FK Malé Březno, který srovnal utkání na konečných 3:3 a o vítězi rozhodovaly pokutové kopy. V těch byli lepší fotbalisté z Malého Března a postoupili do finále.
   Ve druhém semifinále proti sobě nastoupily celky FK Ústí nad Labem a TJ Prackovice. Zápas to byl od první chvíle jednoznačný a výběr hráčů FK Ústí nad Labem jasně zvítězil 10:2 (4:1) a stal se tak druhým finalistou.
   O třetí místo se tak utkala mužstva FK Český Lev Těchlovice a TJ Prackovice. Po prohraném prvním poločase 0:1 fotbalisté FK Český Lev zabrali a otočili stav utkání ve svůj prospěch v poměru 4:1.
   Ve finále potvrdili roli favorita hráči FK Ústí nad Labem a porazili FK Malé Březno 7:1.

Pořadí "memoriálu Stanislava Voborského"